Flipful @ RIGA COMM 2020

Ir pagājusi gadskārtējā biznesa tehnoloģiju izstāde RIGA COMM 2020, Ķīpsalā, kur arī Flipful bija uzaicināti dalīties savā pieredzē un risinājumā.

No vienas puses, šis laiks un pasākumu organizēšana, daudziem asociējas ar krīzi, kad jādomā, kā izdzīvot turpmāk, tomēr, no otras puses, šis ir arī jaunu iespēju laiks, kad dzimst jauni risinājumi. Un tas arī bija redzams šajā izstādē – bija prieks redzēt tik plašu tēmu klāstu, un vairākus runātājus, kas lielākoties, uzstājās klātienē. Arī stendu un apmeklētāju bija daudz, visi bija noskaņoti pozitīvi un bija apskatāmas tik daudz jaunas, veiksmīgas idejas. Starp tām, bijām priecīgi arī prezentēt Flipful. Konference pārspēja iecerēto, un mūsu skatuve bija apmeklēta par 70%, esam apmierināti.

RIGA COMM 2020 bija lielisks atbalsts mūsmāju biznesam, ne tikai dēļ iespējas atrast potenciālās sadarbības, bet arī iedvesmai un morālajām cēlienam, kas pārliecināja uzņēmējus, ka viss joprojām notiek, un ir vērts attīstīties tālāk.

Flipful nāca, kā viens no risinājumiem, kas kompleksi risinātu arī Covid-19 izraisītās problemas uzņēmumos un apvienotu uzreiz vairākus ieguvumus :

  • darbinieku iesaiste
  • grāmatvežu noslogojuma samazināšana
  • emocionālās veselības uzlabošana
  • uzņēmuma produktivitātes celšana
  • stresa mazināšana uzņēmumā un katram darbiniekam individuāli

Flipful ir finanšu risinājums, kas palīdz darbiniekiem saņemt algu jebkurā brīdī, kad tas ir nepieciešams, tikai ar viena klikšķa palīdzību mobilajā lietotnē. Tad kādā veidā Flipful ir spējīgs nodrošināt visus augstāk minētos labumus?

Izrādās, ka tā atslēga – ir finanšu drošības sajūtā. Jeb, balstoties uz vairākiem pētījumiem, nauda ir #1 stresa iemesls. Tās nepietiekamība vai nespēja saņemt to ārkārtas situācijā, var pat vairot nepatīkamās situācijas sekas, kā piemēram, cilvēks var kļūt neuzmanīgs, jo visas domas būtu vērstas uz viņa situācijas iespējamo risinājumu meklēšanu.

Ideālajā pasaulē, cilvēkam, saskaroties ar negaidītu situāciju, kas prasa papildus finanses, ir iespēja darbadevējam palūgt avansa maksājumu un saņemt to uzreiz, pēc pieprasījuma. Taču realitātē, avansa izmaksa ir diezgan birokrātisks pasākums, kas iesaista daudz papīrlietu, cilvēkresursu un arī laika, tāpēc bieži vien, saņemt papildus līdzekļus acumirklī nesanāk, un ja iedomāties, ka uzņēmumā ir pāri par 1 000 darbiniekiem, un pusei vajag apstiprināt avansu – tas ir gluži neiespējami. Tad cilvēks griežās kredītiestādēs.

Šeit viņu sagaida nākamais izaicinājums – “izdevīgam” aizņēmumam vajadzīga laba kredītvēsture, kas nav ikvienam. Pēdējā iespēja saņemt naudu ātri – ir ātrie patēriņu kredīti, bet reti tiek apdomāts, ka izmaksas pāraugs papildus slogā un ietekmēs turpmāko kredītvēsturi. Šajā brīdī cilvēks jau ir izmisumā un gatavs pārmaksāt nākotnē, lai tikai ātri varētu atrisināt esošo ārkārtas situāciju. Taču šāda, daļēji neapzināta rīcība, tikai pasliktinās cilvēka finansiālo stāvokli, kas beigās arī atspoguļosies uz viņa labklājības.

Finanšu stress nav jaunums, taču to ignorējot, var iestāties moments, kad situācija vairs nav kontrolējama, un tā sāk ietekmēt visus augstāk minētos faktorus – darbinieku iesaisti, emocionālo veselību, kas bieži vien nosaka arī fizisko veselību, produktivitāti un protams stresu – pašam un apkārtējiem.

Flipful nav ārstniecisks risinājums, taču tas var palīdzēt novērst vairākas problēmas, tajā skaitā saistītas ar garīgo un fizisko veselību, kas tiek izraisītas dēļ nestabilas finansiālās situācijas.

Flipful misija ir vairot veselīgu darba vidi, kas labvēlīgi ietekmēs gan darbiniekus, gan uzņēmumus, un galvenais, ka tā ieviešana ir viegla un ar minimālām izmaiņām uzņēmumu grāmatvedības sistēmā. Par to, cik viegli integrēt Flipful savā uzņēmumā, skaties te.

Novēlam visiem būt veseliem un izmantot šo laiku, veidojot turpmākos veiksmes stāstus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *